×
Yeni profilin
Artık gıcır gıcır yeni bir profil sayfasına sahipsin. Özelleştirmeleri denedin mi?
Profilim
Bildirimleri Kapat

My Sweet Neighbors

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

My Sweet Neighbors Oynayın

Oynaması Ücretsiz

My Sweet Neighbors Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/My%20Sweet%20Neighbors%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.12-912073.jpg

Yeni bir binaya taşınan 30'lu yaşlarının sonundaki bir adam olarak oynuyorsun. Komşularının çoğu iyi insanlar, özellikle yan komşun olan tatlı kadın. Onun hakkında pek bilgin yok ama 18 yaşında bir kızı olduğunu biliyorsun. Oyunun başında kadının kızıyla ilk defa tanışıyorsun ve ona karşı yeterince centilmen davranırsan belki de annesinin... kalbine açılan anahtar haline gelebilir veya daha da fazlası?​

Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 13.09.2022
PC Boyutu: 470 MB APK Boyutu: 224 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
crossfire010

ilk oyunum keşke devamı gelseydi :( ya şu yorum yazma limitini kaldırın 150 karakterlik ne yazacam güzel oyundu keşke devamı gelseydi yarıda bırakılmasaydı keşke

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.