×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

Intertwined

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Intertwined Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Intertwined Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/%20Intertwined%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.8.2-759212.jpg

Hikaye, son 5 yıldır babasıyla yaşadıktan sonra eski yaşadığı şehre dönen 18 yaşındaki bir adam etrafında dönüyor.
Geride bıraktıklarınızı tekrar keşfedin. Eski dostlukları yeniden yeşertin ve yeni ilişkilere başlayın. Hepsinin nasıl "İç içe" (Intertwined) olduğunu öğrenin!​


Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 28.05.2024
PC Boyutu: 2.98 GB APK Boyutu: 2.00 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Jiang Bai

Adının hakkını veren çok güzel bir oyun ama gizem yaratmak istenmesine rağmen yetersiz kalınmış. İlk andan bariz olan şeyler resmiyete kavuştu ve Erynn'nin babasının kim olduğu da çok bariz. İsim vermiyorum ama herkesin anladığını düşünüyorum. Hikayesi çok güzel sarıyor, animasyonlar güncellemelerle güzelleşiyor, Karakterler çok hoş ve güzel aynı ana karakterin dediği gibi kaydedip bütün karakterlerle sonuna kadar gittikten sonra favori belirleyip başa sarıp onun yolunu seçmek gibisi yok. Gerçek hayatta da çok işe yarardı. Bu oyun ilklerim den olmakla beraber ilk sürümünden beri oynadığım ve benim için ilk üçte olan bir oyun emeği geçen herkesin eline sağlık

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kekwoxx

Mc ile akraba çıkacağım diye ödüm kopuyor ama KESİNLİKLE oynayın. Animasyonu kötü ama hikayesi bu açığı kapatır nitelikte. Ayrıca yapımcı çok uyuşuk da değil, yavaş yavaş animasyonları da düzeltmeye başlıyor. Oyunun ilk sürümü ile son sürüm arasında ki fark gözle görünüyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Pastee

Güncellme geldı diye almayın ara bölüm gibi 30 50 dklık eğlencelı bölüm ama şuan almaya değmez alıcaksanız öbürkü güncellemeyı bekleyın. uzatma var dıye burayı böyle yazıyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

DARKEN

önceki güncellemeleri oynamıştım oyun gerçekten güzel hikayesi de baya hoşuma gitmişti, çevirilerinizde baya iyi emeğinize sağlık. Fakat bu güncellemeyi indiremiyorum indirme linkleri hata veriyor elden geçirilirse sevinirim şimdi den teşekkürler.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

masquerade

Herkes her şey birbiriyle bir yerde denk geliyor son bölümüne kadar yoğun saatler oynayarak oynadım final vermemesi kötü oluyor benim için çünkü başka oyunları oynayınca unutuyorum devam eden oyunları. bir yerden sonra birkaç kızı geride bırakmam gerekti bende seçimlerimi yaptım ama diğperleriyle olan ilerlemeyi de merak etmiyor değilim. Oyunda kankamız olan çocuğa ben hep kötü davrandım çünkü onun sevdiği kızları da kıskanıyordum açıkçası ona hiçbir kız bırakmadım bu biraz kötü hissettiriyordu.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.