×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

Vis

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Vis Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Vis Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Vis%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v1.5-164019.jpg

Temelleri yeni atılan Colonia krallığını yöneten ailenin prensisin. Kral, yani baban, krallığı ve krallık içinde yer alan bütün derebeylerini bir birine sımsıkı bağlamış, oldukça güçlü bir kral. Öyle ki kanının son damlasına kadar bile krallığı elinde tutacak seviyede bir kral. Rahat bile ölemeyeceğin bir krallığın yükünü omuzlarında taşırken bilinen ve bilinmeyen dünyanın ötesinde destansı bir maceraya atıl. Yapacağın her seçimin Colonia krallığı üzerinde büyük bir etkisi olacak. İmparatorluğun yükselmesi ve genişlemesi de, çöküşünü yaşaması da senin ellerinde.
Akıllıca seçimler yap. Öldür, harca, köleleştir ve yönet.​

Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 13.09.2022
PC Boyutu: 4.70 GB APK Boyutu: 562 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Olric

Gerçekten güzel bi oyun. Sanki gerçekten yaşıyormuşsunuz gibi. Oyunda sadece cinsellik yok farklı farklı duyguları sanki film izliyormuş gibi yaşıyorsunuz.Daha nasıl öveceğimi bilemedim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.