×
Yeni profilin
Artık gıcır gıcır yeni bir profil sayfasına sahipsin. Özelleştirmeleri denedin mi?
Profilim
Bildirimleri Kapat

A Wife and Stepmother

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

A Wife and Stepmother Oynayın

Oynaması Ücretsiz

A Wife and Stepmother Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/A%20Wife%20and%20Stepmother%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.150%20-%20Part%20I-68668.jpg

Oyunda Sophia Parker olarak rol alıyorsunuz. Sophia bir lise öğretmeni ve eski bir üniversite öğretim görevlisi. Zengin bir akademisyen aileden geliyor. Yeni iş teklifi nedeniyle küçük kasabalarından deniz kenarında bir mega şehir olan San Alejo'ya taşındınız. Sophia hem bu yeni şehire alışmaya, hemde düzenini korumaya çalışacak. Yoksa tam tersi mi? Seçimleriniz sayesinde ne kadar iyi bir hayat geçireceğinizi belirleyeceksiniz.​


A Wife And Stepmother - Türkçe v0.150 sürümüyle beraber Part I tamamlanmıştır.​
Part II: A Wife And Stepmother - Türkçe [v0.150 - Part I]

Çıkış Tarihi: 10.09.2022
PC Boyutu: 6.10 GB APK Boyutu: 1.10 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Doruto

Hikayesel yönden beni gayet etkilemeyi başaran ve içine çeken, oldukça zevk veren bir oyundu. Kadın başrol olması da beğenmemi sağlayan faktördü, belki sahne sayısı fazla olabilirdi ve çeviri kesinlikle geliştirilebilirdi ama dediğim gibi hikayesel olarak kendini içeri çektikten sonrası çok önemli değil benim için, herkese öneririm. edit: Oynadığım en iyi adult oyunlardan birisi.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

justjack

oynadıklarım arasında ilk 3 te hikayesi güzel iyide işleniyor ama daha iyi geliştiricide kusursuz olabilirmiş çok yavaş güncelleniyor bazı olaylar havada kalıyor bide çok daha detaylı bir hikaye rahatlıkla çıkar

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

halley430

Oyun piyasasına göre gayet iyi grafiklere sahip. Biraz oyun gruplarını gözlememe göre kadın başrol çok tercih edilmeyen türlerden ancak ne kadar göreceli de olsa diğer oyunlardan daha çok hikayesine ve içine çeken oyunlardan sayılabilir ki bunda en büyük rol kadın başrol olması. Eğlenerek, zevk alarak oynadım diyebilirim. Oynamazsanız güzel bir oyun kaybedersiniz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.