×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Lust Legacy

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Lust Legacy Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Lust Legacy Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Lust%20Legacy%20%28v0.4%29-93121.jpg

MC'nin babası öldüğünden beri hiçbir şey eskisi gibi değildir.
Annesi ve kız kardeşleri değişmiştir ve MC bu konuda kabuslar görmeye devam etmektedir. Ancak bir gün babasının bıraktığı bir video aracılığıyla birinin onu aradığını öğrenir, Bazı işler iyi gitmedi ve onu rekabetten elemek istediler, Yani her şey babasının bir kazada ölmediğini, öldürüldüğünü gösteriyor, Şaşırtıcı bir şekilde aynı videoda babasının bir film oyuncusu ve yapımcısı olduğunu da öğrenir, Aslında, sektörde bir efsane. Şimdi ailesinin refahını gözetmek ve babasının ölümüne kimin sebep olduğunu araştırmak zorundadır,


Çıkış Tarihi: 22.11.2023
Son Güncelleme: 29.02.2024
PC Boyutu: 436 MB APK Boyutu: 405 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
444kaya444

oyun çok iyi severek oynuyorum lakin hata mı var anlamadım gitti oyun takıldı çünkü görevde kanepe de yat diyor ama bir türlü görev kabul olmuyor 10 dk dır uğraştım çözüm ü varsa yazabilir misiniz beyler :D

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

xxheroxx2

2D oyunları çok seven biri olarak gayet beğendim. Şimdilik biraz kısa geldi ancak gerçekten çok meraklandırdı ve çok sardı. Devamını heyecanla bekliyorum usta seri hızlanın

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

TurtaYaso

Oyun çok güzel hikâyesini merak ediyorum lütfen daha hızlı yeni bölümleri gelsin oyun çok sardı heyecanla bekliyoruz ve oynadığım. En iyi 3d oyunu olabilir

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Posuto

En iyi 2d yapımlardan biri Summertime Saga'yı seven birisi olarak bayıldım. Devamı umarım hızlı gelir. Devamını bekliyorum. Hikayesi ve karakterleri baya ilgimi çekti.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Akara08

Hikayesi ve karakterleri çok güzel. En sevdiğim 2d yapımlardan biri olabilir. Oyun bittikten sonra yeni sürümün sahnelerini göstermeleri oyuncuya daha çok heyecan veriyor umarım en kısa sürede yeni versiyonunu görürüz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.