Being A DIK 3. Sezon

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Being A DIK 3. Sezon Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Being A DIK 3. Sezon Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Being%20A%20DIK%20%283.Sezon%202.B%C3%B6l%C3%BCm%29-274679.jpg

Serinin 3. Sezon 2. Bölüm devam oyunu yayında.

Dar gelirli bir aileden genç bir adam, karısını kaybetmiş olan babasının yanından Burgmeister & Royce üniversitesine başlamak için taşınır. Çömez öğrenci hayatına atılıp üniversitedeki "Delta Iota Kappa" birliğine katılırken çok ayrı bir hayata atanacaktır.​ DIK olma yoluna ilerleyen ana karakterimiz çetrefilli bir olay örgüsü içerisine giriyor. Yeni bölüm akabinde hem Cadılar Bayramında kendine delik hem de DIK'lere delik bulmak zorunda. DIK'lerin parti organizasyonuna ve Cadılar Bayramı partisine katılın. Yeni bölümde pek çok kızla vakit geçirme şansınız olacak.

Çıkış Tarihi: 23.11.2023
Son Güncelleme: 29.02.2024
PC Boyutu: 11 GB APK Boyutu: 1.82 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
hasanakyun

bu oyun antik roma zamanında yapılmış olsa yapımcısına tanrı diye tapınılırdı. bambaşka bir oyun her seferinde bambaşka bir deneyim yaşatıyor. oyunu 10+ sefer bitirdim fakat hala baştan başladığımda sıkılmıyorum. özellikle sezon 1den sonra seçimlerinizin ağırlığı artıyor ve sonuçları düşünmeniz gerektiğini anlıyorsunuz. keşke hafızamı kaybedip baştan oynasam

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

callofduty

Oyunun ilk sezonlarını defalarca bitirdim ve eninde sonunda kendimi Sage'in yanında buldum :/ Garip bir çekim gücü var. Her karakterin bir alt hikayesi olması beni çok mutlu ediyor sanki oradaymışım gibi. Keşke hemen bölümleri yayınlasalarda yarım bırakmak zorunda kalmasak :/ Neyse çok iyi en baştan oynayın.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kekwoxx

Herkesi memnun etmek elbette de imkansız ama, bu oyunu bile beğenmiyorsan, neyi beğeneceksin bilmiyorum. Mcnin ayrı her karakterin ayrı hikayesi ve amacı var. Pink verdiği kararlar ile oyunun gidişatını biraz kısıtlasa da, şuan ki hali bile muhteşem. Bir ekibi olmasına rağmen çok geç geliyor yeni bölümler. Ayrıca renderların kalitesi de sanki kötüye gidiyor gibi. Yine de kesinlikle deneyim edilmeli. Bu arada Sage 1 numaradır. Jill fazla masum, josy v maya fazla duygusal, bella fazla gizemli. Bana göre sage tam dengeli bir karakter.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

wox

mobilden oynuyırum 2.sezon save dosaysını buldum documetsa gelip game sync olan kısma attım ama genede oyunu actıgımda yeni kısmı boştu yardım eder misiz dc de kimse bakmadu

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

gazoz50

2. sezonu oynayalı çok zaman oldu. O yüzden kayıt durumu falan yok. Direk 3. sezonu oynamak istiyorum. Kayıt dosyası bölümü boş direk 3. sezonu nasıl oynayabilirim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.