×
En İyi Oyunlar
Herkes tarafından beğenilen ve çok ilgi gören oyunlara bakmak ister misin?
Trend Oyunlar
Bildirimleri Kapat

Alternate Existence 2

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Alternate Existence 2 Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Alternate Existence 2 Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Alternate%20Existence%20%28Sezon%202%29-227834.jpg

Alternate Existence (v1.9.0) devam oyunu. Bu oyun yalnızca 2. sezonu içermektedir.

22 yaşındayım. Ebeveynlerimin çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamıyorum ve kim ya da nerede olabilecekleri hakkında hiçbir fikrim yok. Küçükken yaşlı bir kadınla yaşadım ama bu çok uzun sürmedi. Beni koruyucu aileye verdi ve yaşadığım olaylar o kasvetli küçük oyunun çökmesine ve sona ermesine neden olana kadar bir langırt gibi bir aileden diğerine zıpladım. Olayın olduğu gün ayrıldım ve bir daha geri dönmedim.
Sonra bir gün bir adam bana ufacık varlığımdan daha iyi bir hayat için bir yol verdi mi yoksa bu bir hata mıydı? Bu daha iyi hayat için kendimi mi kandırdım? Hadi öğrenelim...

Önemli: Oyuna başlayabilmek için 1. Sezon kayıt dosyasına ihtiyacınız var. Elinizde yoksa tıklayın.

Çıkış Tarihi: 11.05.2024
Son Güncelleme: 16.06.2024
PC Boyutu: 750 MB APK Boyutu: 230 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Blackarrowv38

Birinci sezondan dışa aktarım nasıl olacak? Yardım edebilir misiniz. Birinci sezonu bitirdim bir sürü kayıt aldım fakat dışa aktarım için pek fazla Info alamadım

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.