Derealization

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Derealization Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Derealization Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Derealization%20%28v0.0.5.0%29-842179.png

Psikolojik korku ve kara mizah unsurları içeren 3D görsel roman. Neredeyse otuz yaşında bir "genç" adam olarak oynuyorsunuz, zihinsel rahatsızlıktan kaçıyor, memleketinizi terk ediyor ve ülkenin en büyük şehri olan Steelport'a taşınıyorsunuz. Orada kendi aklıyla barışı bulmayı umuyor. Ancak, her gün onunla ilgili yeni ve eski arkadaşlarıyla ilgili daha fazla sorun olduğu için uyum durumundan çok uzaktadır. Her gün, etrafındaki insanların yetersizliğine daha fazla ve daha fazla ikna oluyor, adeta zinciri kırdılar.

Ama... Ya sorun onlarda değilse?​


Çıkış Tarihi: 17.10.2023
Son Güncelleme: 07.12.2023
PC Boyutu: 2.19 GB APK Boyutu: 939 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.