University of Problems

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

University of Problems Oynayın

Oynaması Ücretsiz

University of Problems Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/University%20of%20Problems%20%28v1.3.0%20Extended%29-78463.jpg

Öğrencilik hayatı belki de birçoğumuz için hayatın en canlı, renkli ve unutulmaz dönemidir. Yetişkin hayatınıza başlarsınız, sınırsız olasılıkları hissedersiniz, bir sürü yeni tanıdık edinirsiniz. "Sorunlar Üniversitesi" de tam olarak bundan ibaret.

Sıradan bir aileden gelen sıradan bir adam beklenmedik bir şekilde ülkenin en iyi üniversitelerinden birine girer. Daha iyi ne olabilir, değil mi? Bir sürü fırsat, sürekli partiler, çekici kızlar, tam bir seçim özgürlüğü. Tek kelimeyle: gerçek yetişkin hayatı. Ama her şey ilk bakışta göründüğü kadar toz pembe değildir...


Çıkış Tarihi: 24.10.2023
Son Güncelleme: 30.06.2024
PC Boyutu: 4 GB APK Boyutu: 1.75 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
nmrcy

Adult oyunlar arasında 1. sırada gelir.. İnanilmaz görseller ve renderler hikayesi farklı yol haritası ile kesinlikle tavsiye ederım çok beğendiğim güncellemesini 1. sırada takip ettiğim oyundur.. Being a Dik den bile önce geliyor tabiki bana göre

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

mrwayne

Muazzam bir yapım. Senelerdir bu oyunları oynarım böyle olan oyunlar azdan az maalesef. Kesinlikle yapımcısı desteklenmeli maddi manevi her şekilde ve tabii oyunu yerelleştiren ekibe de ayrıca teşekkür edilmeli. Gerçekten harika bir yapım olmuş. Devamını bekliyoruz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Noob

Oyun açılmıyor farklı yerden de indirdim siyah ekran nasıl düzeltilir? İlk sürümü oynamıştım ama bunlar açılmıyor ne yapmalıyım ? Düzeltilir mi? Beğendiğim bir oyundu

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

anafor

oyun gerçekten çok güzeldi hikaye eğlenceli ve sürükleyici idi. bu gibi oyunların daha çok yayımlanmasını isterim. farklı senaryoları oynayabilmemiz oyunu daha da güzel ve çekici bir hale getiriyor, zorlama yok oyunda. tek kelime ile muazzamdı devamının gelmesi dileğiyle...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Balet

Beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacak bir oyun yormadan sakin sakin tertemiz keyifle ilerliyosunuz. Özellikle ayak severleri tatmin edecektir. Roxy inanılmaz bir karakter gerçekten. Çok fazla etkileşim var fakat sahneler farklılık açısından az geldi bana.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.