×
En İyi Oyunlar
Herkes tarafından beğenilen ve çok ilgi gören oyunlara bakmak ister misin?
Trend Oyunlar
Bildirimleri Kapat

Artemis

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Artemis Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Artemis Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Artemis%20%28v0.4.2%29-519890.jpg

En prestijli teknoloji devi için çalışan yetenekli bir yazılım mühendisi olarak bereketli bir hayat sürme yolundaydınız, ta ki size ihanet edeceğini düşündüğünüz son kişi her şeyi elinizden alana kadar. Duygusal travmayı atlattıktan üç yıl sonra, ayaklarınızın üzerinde durmaya ve işlevsel bir hayatın peşinde dünyaya yeniden girmeye hazırsınız. Yeni keşfettiğiniz dayanıklılığınız, birkaç talihsiz olayla karşılaştığınızda teste tabi tutulur. Ancak her şey talihsiz değildir, çünkü sizi tereddütte bırakan bir teklifte bulunan eski bir arkadaşlığınızı yeniden canlandırırsınız.


Çıkış Tarihi: 28.10.2023
Son Güncelleme: 11.05.2024
PC Boyutu: 7.57 GB APK Boyutu: 1.95 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Felayk

Devamını beklediğim nadir oyunlardan mükemmel şuan finalinin gelmesini çok istiyorum lütfen rwa game bu oyunun finali çok olmadan gelsin lütfen sıkı takipçisi olacağım

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Ledros

Oyun çok guzel ama ben 1 bölümü geçtikten hemen sonra oyundan atıyor siyah ekranda bi süre kalıyor ve kendiliginden atiyor bunun bir çözümünü bulan varmı?

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

azravay

mediafire indirme seçeneği bloklanmış, gdrive kota aşılmıiş ve mega ücretsiz indirmek çok uğraştırıcı ve zaman istiyor. indirme seçenekleri tekrar düzenlenirse sevinirim. Edit: Mesajımı paylaştıktan sonra 5 gün içinde yeni indirme seçeneği eklenmiş. Siteyi kontrol edip mesajları dikkate alan site yönetimine en içten teşekkürlerimi sunarım.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

muselfbrr2013

Oyun harika hiç sıkılmadan oynatiyo kendini ama doğru seçimler belli olsa daha harika olacak emeği geçenlere teşekkürler bu kıyafet tahminini doğru olarak nasıl yapiyoruz

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

BOURBIER

Efsane oyun tavsiye ediyorum hikayesi olsun karakterler olsun çok güzel olmuş. Yapimci Güzel bir senaryo kurmuş sıkılmadan rahat oynarsınız, Umarim devamı hızlı bir şekilde gelir

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.