Because I Love Her

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Because I Love Her Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Because I Love Her Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Because%20I%20Love%20Her%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%203%29-458399.jpg

Liseden beri birlikte olan bir çift olan Claire ve John'un hayatlarını oynuyorsunuz. Kendinizi mutlu hissettiğiniz sıradan bir hayat yaşıyorsunuz, ancak sadece mevcut durumunuzun rahatlığından dolayı. İkiniz de şehirde yeni arkadaşlarla karşılaştıkça işler değişiyor ve ikiniz de doğru nedenlerle mi birlikte olduğunuzu yoksa daha büyük bir şey arayışının hala var olup olmadığını merak etmeye başlıyorsunuz. Bu romanda, yeni arkadaşlıklar, yeni iş fırsatları geliştirecek ve her bir karakterin kaderine ve bunların olması gerekip gerekmediğine veya seçeneklerinizi keşfetme zamanının gelip gelmediğine karar vereceksiniz. Bir romantizm rotası ve bir de yolsuzluk rotası var, kararı siz verin.


Çıkış Tarihi: 03.11.2023
Son Güncelleme: 18.01.2024
PC Boyutu: 951 MB APK Boyutu: 923 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.