×
Kupon Kodları
Elde ettiğin kupon kodlarını bozdurabilirsin.
Kupon
Bildirimleri Kapat

Village Slut Transformation

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Village Slut Transformation Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Village Slut Transformation Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Village%20Slut%20Transformation%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%201%29-962987.png

Lily'nin dehşet verici hikayesi - zihni bozulmuş bir köy fahişesine dönüşen masum bir kız.

Village Slut, ana karakter Lily'nin yavaş yavaş yozlaşmasına odaklanan hikaye tabanlı bir oyundur. "Yavaş" kelimesini kullandım çünkü gerçekten ciddiyim, "masum kız" dan "kirli sürtük" e geçişi olabildiğince yumuşak yapmak istiyorum. Görünüşü, yozlaşmasıyla doğru orantılı olarak yavaşça değişecek. Bu aynı zamanda düşüncelerinde, davranışlarında, diğer erkeklerle olan ilişkilerinde ve benzerlerinde de görülecek. Hikaye ilerledikçe Lily, teşhircilik, BDSM, cinsel saldırıya uğrama ve diğer birçok fetişi (abone oylamasıyla kararlaştırılacak bazı özel fetişler dahil) içeren gizli fetişlerini ve arzularını keşfedecek.

Lily bir kafede masum bir garson olarak başlayacak ve hikayenin sonunda yerel bir kulüpte striptizci ve paraya aç bir fahişe olacak.

Cinsel taciz, tecavüz ve Lily'nin yavaş yavaş deliliğe doğru iniş sahnelerine hazır olun!


Çıkış Tarihi: 15.11.2023
Son Güncelleme: 02.06.2024
PC Boyutu: 1.2 GB APK Boyutu: 370 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Doruto

Oyun güzel olma potansiyeline sahip ve şuana kadar bence gayet iyi. Şuan yapım aşamasında olduğu için bölüm bölüm güncelleme geliyor ve daha başında olmakla birlikte erken bir şey söylemek doğru olmaz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

anafor

oyun gerçek anlamda çok kısaydı 10 dakika bile sürmedi oynanışı eğer devam ettirmeyi düşünüyor iseniz hareketli animasyonlar eklemenizi tavsiye ederim ama oyunu denemek isteyenlere şu an tavsiye etmem

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

d7z

tam olarak neydi bu açıp baktım ve hayatımda gördüğüm en saçma şeydi oyun denebilecek bir içeriği yok bu platformda onlarca güzel oyun oynadıysam bundan daha kötüsünü görmedim vasat

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

vthess

ilk bölüm gibi bu bölümde boş boş geçiyor bence aslında bir kerede sağlam yere bağlayıp 2. 3. bölümleri bekletseler daha iyi olacak. ayda bir yayınlasalar bari ama sanmam..

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

vurgundemir35

oyunu daha anlayamadan bitti. uzun olsa çok güzel olabilirdi hikayesi akıp gidiyo şantaj gibi bazı şeyler hoş yükselten şeyler eğer full bir şekilde yükleyebilirseniz çok güzel olur

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.