Dreams of Desire

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Dreams of Desire Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Dreams of Desire Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Dreams%20of%20Desire%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20Final-504931.jpg

Bir ailenin ortanca çocuğu olarak oynuyorsunuz. Yaz tatili sona ererken kahramanımız için işler korkunç bir hal almış gibi duruyor. Babası kahramanımızı bir zamanlar kendi okuduğu askeri okula naklini aldırmak için yakında dönecek. Fakat kahramanımız askerliğe sıcak bakmıyor. İşler kaçınılmaz bir hal almaya başladığında zihin yolları adında eski bir kitap onun karşısına çıkıyor. Bu kitapta bulunan bilgiler ile hayatının akışını değiştirebilir. Ama bunu nasıl yapacak?

Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 12.09.2022
PC Boyutu: 4.17 GB APK Boyutu: 339 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
skcmstf31

Tamamlanmış bir hikaye, farklı sonlar mevcut ve hepsi tatmin edici özellikle olaya fantastik bir taraf katmaları çok tatlı olmuş kısacası aradığınızı bulacaksınız

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.