×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Chasing Sunsets

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Chasing Sunsets Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Chasing Sunsets Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Chasing%20Sunsets%20%28v0.8.2%29-591413.jpg

Chasing Sunsets üvey kardeşlerin hikayesini takip ediyor ve ebeveynlerinin beklenmedik ölümlerinin yarattığı etkilerle başa çıkmaya çalışıyor. Hikaye ilerledikçe, iş ve aşkta ebeveynlerinin başarısının sırlarını keşfetmek için birlikte çalışacaklar (ya da rekabet edecekler). Oyuncunun seçimleri, hem oyunun nasıl sona ereceğini hem de onunla bitireceği kişiyi belirleyecek. Büyüleyici Tonalu Adası'nı keşfedin ve yol boyunca karşılaşılan cazip bayanların motivasyonlarını inceleyin... Ancak neden orada olduğunuzu unutmayın!


Çıkış Tarihi: 20.08.2023
Son Güncelleme: 21.05.2024
PC Boyutu: 6.13 GB APK Boyutu: 1.06 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
osmannnn

oyunun sonu kötüydü ve tatmin edici değildi. yarım kalmış gibi, büyük bir ihtimalle benim seçeneklerim yüzünden oldu. onun dışında oyunu beğendim tavsiye ederim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

torchsc

Elinize sağlık oyun 10/10 ve piyasaya tekrardan harika bir dönüş yapmanız da çok güzel özlemiştik ve dahasıda helecek. Oyun karakterleri çok çekici tavsiye ederim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Rohan

İlk önce site muhteşem olmuş piyasaya düzgün şekilde dönemeniz gerçekten takdire şayan bir iş oyun ilgimi çekti deneyebilrim. Grafikleri de iyiye benziyor daha sitede gezeceğim neler Yeni eklenmiş bakacağım.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

tunahan43

Underrated oyunlardan biri gözümde .Kesinlikle deneyin.Oyundaki üvey babamız bile aşırı iyiydi .Normalde üvey olaylarını pek seven biri değilim.Oyun klasik üvey kız kardeş yada başka kız seçim yaptırıyor ama .Seçimlerin sonucunu daha göremiyoruz.Oyunun başında terkedilmeler vs olabilir deniyordu.Sanırsam ilerki güncellemede gelecek.Bence kesinlikle denenmeli .Güncellemeleride türkçelendirilmeli.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.