×
Yeni Mağaza
Artık Mağaza değil, RCoin Dükkanı var. RCoin harcamalarını buradan yap.
RCoin Dükkanı
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

The Neverwhere Tales

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

The Neverwhere Tales Oynayın

Oynaması Ücretsiz

The Neverwhere Tales Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/The%20Neverwhere%20Tales%20%28v0.3.0%29-757783.jpg

Normal bir hayat yaşıyorsun. Şehir kenarında, senin ve kız kardeşin için her zaman orada olan bir anne-baba ile büyüdün. Okulu bitirdikten sonra sıradan bir iş için başvurdun. Şimdi kariyer basamaklarını tırmanıyor, kurumsal bir hayat yaşıyorsun. Bütün bunlar bir gün annenden gelen bir telefonla değişir. Gerçek olarak bildiğin her şeyin bir yüzey olduğunu öğrenirsin. Her zaman kurgu veya film malzemesi olarak düşündüğün bir dünya ile yüzleşiyorsun. Bu yeni durumla nasıl başa çıkacağın, bu yeni dünya ile nasıl başa çıkacağın, kime güveneceğin veya güvenmeyeceğin... hepsi sana bağlı.


Çıkış Tarihi: 19.08.2023
Son Güncelleme: 05.10.2023
PC Boyutu: 2.94 GB APK Boyutu: 806 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.