Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Westview Academy

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Westview Academy Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Westview Academy Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Westview%20Academy%20%28v0.3.2%29-166010.png

Yetenekli bir genç adam, ülkenin en iyi okullarından biri olan "Westview Akademisi"ne katılır. Bu okul, muhteşem spor olanakları ve müzik programı ile tanınır. Westview Akademisi'nde o, birçok yeni arkadaş ve farklı ortamların içinde olacak zor kararlar alacak ve benzersiz deneyimler yaşayacak. Hikayeniz nasıl ilerleyecek?


Çıkış Tarihi: 13.08.2023
Son Güncelleme: 19.06.2024
PC Boyutu: 1.48 GB APK Boyutu: 791 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
alfredbaggins

Being a Dick'den sonra oynadığım en iyi oyun olacak gibi. Güncellemelerini sabırsızlıkla bekliyorum. RWAZone ailesine bize böyle bir imkan sundukları için ayrıca teşekkür ediyorum!

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.