Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Dirty Texts - Melissa's Secret

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Dirty Texts - Melissa's Secret Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Dirty Texts - Melissa's Secret Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Dirty%20Texts%20-%20Melissa%27s%20Secret%20%28v1.0%29-516611.jpg

"Dirty Texts" serisinin bir parçası. "Melissa'nın Sırrı"nda, kız arkadaşının kızı Melissa'nın bir JustFans sayfası açmaya karar verdiği bir adamın rolünü oynuyorsunuz. Bu platformu, kendisinin seksi fotoğraflarını satmak için kullanıyor. Melissa için erkek rol modeline en yakın şey olduğunuz için, onu vazgeçirmek sizin görevinizdir. Gerçekten başarılı olup olmayacağınız ise görülmeyi bekliyor.


Melissa, vücudu hakkında birçok güvensizliği olan 18 yaşında bir kızdır. Melissa, çevresindekiler tarafından kabul edildiğini hissetmekten gelen onayla büyür. Hayatının bu döneminde, Melissa'nın geleceği çok belirsizdir. Belki sadece kötü bir karar veren tatlı bir kızdır. Belki de aslında ruh eşinizdir, ya da belki de hep umduğunuz mükemmel küçük fahişeyi bulabilir. Onun geleceği sizin ellerinizde. Onu nasıl yönlendireceksiniz?

 

Bu oyun, görsellerinden de anlaşılacağı üzere mesajlaşma üzerine kurulmuş bir oyundur. Oyun genelinde Melissa ile mesajlaşıyor ve hangi yoldan ilerleyeceğinizi yazdığınız mesajlarla belirliyorsunuz.


Çıkış Tarihi: 24.08.2023
Son Güncelleme: 17.10.2023
PC Boyutu: 112 MB APK Boyutu: 62 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.