The Genesis Order

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

The Genesis Order Oynayın

Oynaması Ücretsiz

The Genesis Order Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

Genesis Order Full Oynanış Rehberi

Türkçe Oyun Rehberi - 29 Mart 2024

The Genesis Order (v95012) oyununu Türkçe olarak oynarken karşılaşacağınız ve ilerleme kat edemediğiniz noktalarda konu içerisinde yer alan...

/static/media/topic/images/The%20Genesis%20Order%20%28v95012%29-407869.png

Makaleler

Tümünü Gör

/static/media/topic/images/The%20Genesis%20Order%20%28v95012%29-743933.png

The Genesis Order, NLT'nin Lust Epidemic ile başlayan, Treasure of Nadia ile devam eden ve şimdi 2021'in sonlarında Treasure of Nadia'nın bitişiyle birlikte yeni bir bölüm başlatacak olan destanının en son bölümüdür. Oyunda bazı tanıdık yüzlerin yanı sıra 13 yeni kadın da dahil olmak üzere birçok yeni yüz yer alacak! TGO'da hayatını kazanmaya çalışan genç bir dedektif olarak oynayacak, suçları çözme ve muhteşem kadınlarla tanışma tutkunuzu keşfedeceksiniz. Bu karmaşık hikâye, bir NLT oyunundan bekleyeceğiniz kadar çok kıvrım ve dönüşle çözülüyor!

Mobilde menüyü açmak için ekrana iki parmağınızla basın.
Eğer mobil cihazınızda kurulu olan sürümde hatayla karşılaştıysanız tekrar indirme sağlayın.

 

Çıkış Tarihi: 29.03.2024
Son Güncelleme: 29.05.2024
PC Boyutu: 10.7 GB APK Boyutu: 3.98 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
peu

zip doyasından cıkarıp oyun baslatıcısına tıklayınca windows 11 e uyumlu degıl mı oyle bır hata verıyor çözüm için yapabileceğim birşey var mı şimdiden teşekkürler

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kekwoxx

3'lü serinin ilk oyununu oynamadım buna göre yorum yapacağım. T.o.N'un izlerini taşıyor ne de olsa devam oyunu. Size biraz gerçekçi şeylerden ve şikayetlerimden bahsedeceğim. İlk olarak ortada büyüsel bir şeyler var ama, oyun bunu çok hissettiremiyor kabul edin. Artı olarak, oyun içerisinde kendisini mc nin kollarına atmak için heder olan kadın karakterler her zaman irite etmiştir beni. Mc'nin üst rütbesinde ki bir kadın, mc'ye vermek için kafayı yiyor gibi hissettiriyor oyun bana. Farkındayım adult oyun, her şey bana (oyuncuya) hizmet ediyor ama, selam verdiğin kadınlar ilişkiye girmek beni yoruyor, sinir ediyor. Animasyonlar ve kadın karakter tasarımları İNANILMAZ iyi yalan yok. Ama mc olduğumuzu çok hissettiriyorlar. Herkesin de hikayeden çok sahne için oynadığını biliyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Boga

Umarım yakın zamanda android yükleme linklerine başka seçenekler getirilir mega da kota sebebiyle indirilmiyor Media fire da hata veriyor gdrive aynı şekil

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Darkness20ae

arkadaşlar NLT oyunlarında save dosyasina gerek yok.oyunun ana menusunde bölümler olarak yüzde şeklinde tahmini kaldığınız yerden devam ede bilirsiniz.secenekler olmuyor diye save dosyasinin onemi kalmiyor.ve sanirsam save dosyasi yuklemek mümkün değildir

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Draukerian0

Gerçekten şu anki oyunların üstünde bir iş olmuş. Oyun adeta film gibi. Önceki oyuna göre daha fazla sinematik ve daha gerçekçi animasyonlar eklenmiş. Hikayesi zaten çok iyi, hikayesi için bile oynanır. Lakin oyun sandbox tarzı olduğu için sevmeyenler uzun görevlerden sıkılabilir. Ayrıca başlayalı 50 saat oldu ve oyun hala bitmedi yani biraz uzun soluklu bir oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.