Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

The Golden Boy

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

The Golden Boy Oynayın

Oynaması Ücretsiz

The Golden Boy Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/The%20Golden%20Boy%20%28v0.6.0%29-223410.jpg

Oyun, aile sorunları nedeniyle çok çekici kadınların bulunduğu bir yazlık eve taşınmak zorunda kalan yirmili yaşlarındaki genç bir çocuğun hayatı etrafında dönüyor.

Çıkış Tarihi: 28.03.2024
Son Güncelleme: 09.05.2024
PC Boyutu: 2.38 GB APK Boyutu: 382 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Badboyoz

Öncelikle oyun görsel roman tarzı ile başlayıp sandbox'a (açık dünyaya) dönerek radikal bir değişiklik yapmıştı. Ayrıca hikayenin tarzı ve karakter seçimi de değişmişti. Normalde 3 ayrı karakteri seçip biriyle başlayabiliyorduk ve bu 3 karakter de birbiri ile bağlantıya giriyordu oyun içinde. Fakat daha sonra bundan vazgeçildi(ilerde ne olur bilemem) ve tek ana karakter üzerinden sandbox'a geçilme kararı alındı. Bu bir yandan oyunu çerezlik bir oyundan çıkardı. Genel olarak özetlemek gerekirse hikaye derinliği yok.Görsel anlamdan baktığımızda ise, oynayanı tatmin edecek çizimler ve memnun edecek sahnelere sahip. Puanlamam gerekirse; Hikaye Tasarımı: 5 - Görsel Tasarım/Animasyon: 8 - Karakter Tasarımı: 6 - Mizah: 5 - Uzunluk: 5 - Sürükleyicilik: 7 - xJ(Jerk oranı): 8.5 - GENEL PUAN: 6.3

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.