Project ATMOSPHERE

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Project ATMOSPHERE Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Project ATMOSPHERE Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Project%20ATMOSPHERE%20%28v0.4%20P2%29-928040.jpg

Project ATMOSPHERE, Cyberpunk 2077 ve Deus Ex serisi gibi oyunlardan esinlenen, güzel ve yüksek kaliteli görüntülerle karmaşık yetişkin hikayesini bir araya getiren harika bir bilim kurgu görsel romanıdır. Oyunun hikayesi sizi yakın geleceğe götürüyor. Ana karakter üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir adamdır. Onu hiç hayal etmediği yeni bir gerçeklikle tanıştıran gizemli bir organizasyonla tanıştı. Hikaye boyunca bu yeni gerçekliği "Atmosfer ajansının" gizli bir ajanı olarak keşfedecek ve başka bir evrenden gelen tehditlerle mücadelelerinde onlara yardım edeceksiniz.

Çıkış Tarihi: 27.03.2024
Son Güncelleme: 10.05.2024
PC Boyutu: 8.38 GB APK Boyutu: 1.34 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Kekwoxx

Bu oyun çok mu iyi yoksa çok mu kötü anlamlandıramıyorum. Hatta bence karakter tasarımları kötü, hikayesi orta desem, animasyonlar iyi. Toplamda puanlasam 4/10 derim. Yani oynayın, bir deneyim edin ama, bazı şeylerin değişmesi gerekiyor bence oyun içerisinde. Şahsen (benim beceriksizliğim de olabilir) oyunun bitip bitmediğini ben anlayamadım. En son kaldığım yerde, ne görevler açılıyordu ne karakterlerle etkileşime geçilebiliyordu. Ne de gün atlanabiliyordu. Gece zamanıydı ve (bug olabilir, glitch olabilir bilmiyorum) oyun dondu kaldı. Eski save ye gidiyorum yok. Sinir oldum sildim en sonunda.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

askr

güzel gerçekten beğendim. karakterler ve konu güzel görüntü kalitesi sonradan güzelleşiyor. sandbox var ancak rehbere göre gidince görsel roman tarzında ilerliyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

loop42

Oyun cok hoş karakterler oneririm herkese acik dünyası da gayet güzel cyberpunk temasi var fakat Hileyi aktif ettim ayarlarda oyunda açamadım bilen varmi?

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

funtech

merhaba güzel çalışma devamını bekleriz kolay gelsin umarım ileride dahada geliştirip 3 d aşamasına geçersiniz bu şekilde biraz sıkıcı olabiliyor kolay gelsin

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Pkunn

Enteresanlı bir oyun, önceden deneyimlediğimde 2 chapter vardı. Oyun hikayesel olarak karmaşa yaşıyor baya birde bu tarz oyunlarda sandbox acayip garip oluyor pek beceremiyorlar bence sandbox işini. Görsel romanda sandbox işin içine girince hikaye yarım yamalak ilerliyor gibi geliyor bana. Arada iyi sandbox ve metroidvania oyunlarda yok değil tabii. Nlt media'nın oyunları örnek gösterebiliriz. Oyundaki ilişkiler çok çarpık ve garip ilerliyor. İlk 2 chapter'da animasyon ve renderlar kalite olarak düşükken sonradında gelişiyor ki bu gayet normal bir durum. Destekçi arttıkça kalite de yükseliyor. Biraz kötülemiş gibi olsam da deneyimlenebilir bir oyun bence yoklukta gider.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.