Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

In a Scent

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

In a Scent Oynayın

Oynaması Ücretsiz

In a Scent Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/In%20a%20Scent%20%28v1.035%29-882937.jpg

İnkübüsün dokunuşunun, insanların engellerini düşürdüğü ve onları arzuları üzerinde serbestçe hareket etmeye cesaretlendirdiği söylenir. Genç bir inkübüs, atalarına layık olduğunu kanıtlayana kadar babasının servetinden mahrum bırakılır. Panik içinde ve hazırlıksız, insan aleminde karşılaştığı ilk aileyi "Ben sizin uzun zamandır kayıp oğlunuzum" diye bağırırken bulur.

"In a Scent", bir inkübüse dönüşen obur küçük pislikten yetenekli bir inkübüse olgunlaşan ana karakteri takip eden, alçak gönüllü bir komedi.

Çıkış Tarihi: 23.03.2024
Son Güncelleme: 01.05.2024
PC Boyutu: 752 MB APK Boyutu: 167 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
maxfall

Gülme krizine sokan bir oyun animasyonlarıda gayet iyi hikayeyi açıkçası beğendim sıkmayan-baymayan bir hikayesi var sitede 2 saatte biter diye belirtiyor ama ona rağmen 4 saatte bitti uzunluğu gayet iyi

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Reis44TR

hikayesi çok güzel ve gerçekten komik baya iyi yapmışlar herkese tavsiye ederim ve şuan için oldukça uzun ve güzel çizimler baya iyi kaliteli oynayın kesinlikle.... Bu arada oyunun devamını bekliyorum bir an önce çıkartın çok fazl bekletmeyin.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

MilfHunterNTR

Kesinlikle tavsiye ediyorum baya eğlenceli ama görüntü kalitesi baya düşük neden sebep bilmem bir de diyalog yazıları ve kutucuğu daha iyi düzeltilebilir sağlam oyun ama düzenleme gerekli

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Badboyoz

Gerek hikayesi ve konusu, gerek görsel tasarım ve animasyonlarıyla gerçekten başarılı bir oyundur. Bu sürümünü daha önce oynamıştım ve oyunu daha da geliştirdiklerini söyleyebilirim.. 250 Coin değer mi diyen düşünen arkadaşlar için aşırı uzun bir oyun değil zaten daha geliştirme aşamasında fakat oynadığınız oyunu zevk alarak oynamak istiyorsanız (veya tek elle lol) bu oyun seveceğiniz bir oyun olabilir. Verdiğiniz paraya üzülmezsiniz yani. Ana kadın karakter gerçekten çok başarılı bir tasarım. Yan kadın karakterler de görsel anlamda oldukça tatmin edici. Genel bir değerlendirme yapmak gerekirse; Hikaye Tasarımı: 8 - Görsel Tasarım/Animasyon: 10 - Karakter Tasarımı: 8.5 - Mizah: 7.5 - Uzunluk: 6 - Sürükleyicilik: 9 - xJ(Jerk oranı): 9.5 - GENEL PUAN: 8.3

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.