Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Sweet Times

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Sweet Times Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Sweet Times Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Sweet%20Times%20%28v0.18.9.1%29-925836.jpg

Yakın zamanda anne ve babasını bir trafik kazasında kaybetmiş genç bir adamsınız. Babanızın askeri kariyeri nedeniyle, siz ve ailenizin geri kalanı yıllarca onun atandığı yerlere sürüklendiniz. Her zaman onunla aynı yolu izleyeceğinizi düşündünüz, ancak askeri hayatla olan bağınızı kaybettikten sonra eski hayatınızı geride bırakmaya karar verdiniz. Tüm amaç duygusunu kaybettikten sonra, aniden annenizin eski bir arkadaşı sizinle temasa geçti ve yeni bir hayata başlamak için sizi nazikçe onunla ve en büyük kızıyla birlikte yaşamaya davet etti.

Çıkış Tarihi: 19.03.2024
Son Güncelleme: 19.04.2024
PC Boyutu: 2.31 GB APK Boyutu: 344 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
GhosEmr

çok sıkıcı serbest modda ne yapacağını bilmiosun ve çoğunda boş geziosun hikaye diye birşey zaten yok çok fazla sahnede yok animasyonlar tatmin edici değil

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

kurtyiyen

Serbest modda dolaşıp dolaşıp ne yapacağımı bulamadım sürükleyici değil ilk başlarda güzeldi ilk serbest moda attığında gene iyiydi ama 2. De devam edecek dedi ve hikaye bitti galiba çünkü karakterler yoktu vakit atladım gene yoktu

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

setowars

Bütün oyunları deneyimledim ama hiç bu kadar sıkıldığımı hissetmedim. Oyun istenileni verememiş ama yine de oyuna rağmen türkçeleştirdiğiniz için teşekkür ederiz....

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.