×
En İyi Oyunlar
Herkes tarafından beğenilen ve çok ilgi gören oyunlara bakmak ister misin?
Trend Oyunlar
Bildirimleri Kapat

Game of Hearts

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Game of Hearts Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Game of Hearts Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Game%20of%20Hearts%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%203%29-296167.jpg

Dünya'da bir sonraki halef savaşının şafağı söküyor.
Bir zamanlar güçlü bir iblis tarafından yönetilen yüksek masadaki bir koltuk bilinmeyen nedenlerle boşaldı. Kontrolü ele geçirme şansı yakalayan diğer küçük iblisler yerlerinden kalktı, Her biri gücün zirvesine ulaşma arzusuyla.

Ama siz, bir yabancı olarak, bu konuda hiçbir şey bilmiyordunuz. Kaba bir uyanış, silahlı bir saldırgan şeklinde evinize musallat oldu, Ve eğer kendine baban diyen bir adam olmasaydı ölmüş olacaktın.
Farklı bir hayata atıldınız, sadık takipçiler kazanarak güç toplamalısınız; Karşı konulmaz şeytani cazibene kapılan (çoğunlukla) kadınlar. Baştan çıkararak ve yozlaştırarak istikrarlı bir hayat kur.

Çıkış Tarihi: 11.03.2024
Son Güncelleme: 08.04.2024
PC Boyutu: 2.34 GB APK Boyutu: 334 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Gofret

Oyunu birkaç saat önce bitirdim ve şunu söylemem lazım oyunun eksi bir yönü yok. hikaye, karakterler, hikayenin işlenişi grafikler, animasyonlar, ben bu oyuna 9'dan aşağı puan veremem.Kısaca bu oyun başyapıttır.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Umut12

Oyunun hikayesi daha güzel ve akıcı olabilirdi diye düşünüyorum ve konusunu biraz saçma buldum konsept güzel ama tarz yanlış bu yüzden beğenmedim tavsiye etmiyorum

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

MilfHunterNTR

YETKİLİLERE SESLENİYORUM CH4 PART2 BİLE GELMİŞ YEMEYİP DE YANINDA YATTIĞIM OYUNUN NOLUR GETİRİN ARTIK ŞU ŞAHESERİN YENİ SEZONUNU MÜKEMMEL Bİ OYUN ZATEN BEKLEYE BEKLEYE CANIM ÇIKTII

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kartall

Tadı damağımda kaldı, çok farklı bi kafası var oyunun. Kesinlikle tavsiye ederim. Devamını da dört gözle bekliyoruzzz...150 karakter yazma zorunlulugu ne alaka hikayemi yazalim :)

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Mycan

Oyunun hikayesi gayet güzel ama genel de bu tarz da hikayeler yarım kalıyor umarım ki bu öyle olmaz. Grafik ve sahneler gayet güzel yakın zaman da yeni bölüm gelmesini bekliyorum. 10 üzerinden puan vermek gerekirse 7-8 verebilirim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.