×
Yeni profilin
Artık gıcır gıcır yeni bir profil sayfasına sahipsin. Özelleştirmeleri denedin mi?
Profilim
Bildirimleri Kapat

No More Secrets

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

No More Secrets Oynayın

Oynaması Ücretsiz

No More Secrets Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/No%20More%20Secrets-362684.jpg

Her şey Brian'ın annesinin ölmesi ile başlıyor. Brian'ın annesi çok hastaydı fakat Brian'ın bundan haberi yoktu. Annesi ve babası bu hastalığını Brian'dan bir sır gibi sakladı. Brian'ın annesi öldüğünde babası çok içmeye başladı. Bir gece ansızın gelen polisler Brian'a artık babasının gelemeyeceğini onun bir akrabası ile kalması gerektiğini söylediler. Birkaç gün sonra okuduğu okulun müdürü Phil, Brian'ın durumuna anlayış göstererek onunla kalması için onu davet etti. Brian bu süreçte birçok kötü alışkanlıklar edindi. Brian bu alışkanlıklarından kurtulabildi mi? Babasına ne olduğunu öğrenebilecek mi? Bunun cevabını almak senin elinde.​

Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 12.09.2022
PC Boyutu: 2.67 GB APK Boyutu: 397 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
bitsingitsin

Ergen bir gencin biraz abartılı cinsel hayatını anlatıyor. Oyun sarıyor, sahneler falan fena değil ama oynamays başlamadan önce çok iyi bir hikaye beklentisiyle girmemeniz lazım.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kekwoxx

Ne denilebilir ki ? Efsane, harika, müthiş, bombastik... Kesinlikle oynanması gereken bir oyun. 3 saat yazdığına bakmayın çok daha uzun ve kaliteli bir oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.