×
Arabanı sür soğuk Aralıkta
Toplu satın alım yapabilmen için bir alışveriş sepeti yaptık.
Sepetin
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Summers Gone

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Summers Gone Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Summers Gone Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

Makaleler

Tümünü Gör

/static/media/topic/images/Summers%20Gone%20%28Sezon%201%29-152025.jpg

Travmatik bir deneyimden sonra genç bir ruh hayata geri dönmenin yolunu bulmaya çalışır. Üniversitenin başlamasıyla yaşanan olaylar daha da gizemli bir hal alıyor.​


Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 21.06.2024
PC Boyutu: 8.73 GB APK Boyutu: 1 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Rita

Benim gözümde görsel roman oyunlarının en iyilerinden biri, belkide en iyisi. Açıklamama gerek yok, mutlaka oynayın, kesinlikle tavsiye ettiğim oyunlardan birisi.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

dhamp

Beyler, bu sefer oynamaya değil onun yerine emekliliğimi duyurmaya geldim. Resmi olarak kendim için doğru olan insanı sanırım buldum. O çok güzel, çok akıllı ve çok sadık. Her gün uyanıyorum ve beni ne kadar mutlu ettiğini farkediyorum. Adult oynamayı bırakma sebebim artık yanlış hissettirmesi, sanki aldatıyormuşum gibi. Beyler, umarım sizde bir gün aradığınız kadını bulursunuz. Beni özleyeceğinizi biliyorum ve bende sizleri özleyeceğim, Dhamp kaçar.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

legion35

Aslında s@ks sahnelerini benim gibi sevenler için tavsiye etmiyorum ama hikayesi bomba ki ben öyle diyalogları atlatıp oynayan birisiyim ama yapımcı emek vermiş mc bu gidişle daha çok bakir kalır ya ama bi +18 olsa ekmek banıp yenir

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Egemen1626

Bana göre cinsellik olmayan en iyi oyunlardan 2.sıraya girer nedenini bilmiyorum ama oyun içine çekiyor. Merakla 2.sezonu bekliyorum. Burdan yapımcıya sesleniyorum allah aşkına cinsellik sahnelerini arttır

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Beyazkanye

Bayadır beklediğimiz tam sürüm bu mu? Ekleme olmuş mu son sürümden sonra? En son kitap kulübündeydik. Ona göre alacağım bilgilendirirseniz sevinirim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.