Undercover Love

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Undercover Love Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Undercover Love Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Undercover%20Love%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%205e%29-107187.png

Okuldan sonra birkaç yıl yurt dışına seyahat ettiniz. Bu yılları birçok şey yaparak geçirdiniz, bunlardan biri de bir özel dedektifin yanında çırak olmaktı. Kendi işinizi kurmaya karar verdiniz, bu yüzden eve dönmeye karar verdiniz, ancak ailenizin geri taşınmanıza izin vermeyeceğini öğrendiniz, bu yüzden bazı eski aile arkadaşlarınızı aramaya karar verdiniz ve sonunda onlarla birlikte yeni bir şehre taşınmaya karar verdiniz. Etrafınızdaki insanların ve genel olarak dünyanın düşündüğünüz gibi olmadığını keşfedeceksiniz. Daha modern bir ortamda geçen bir büyü dünyası, keşfedilecek ve çözülecek birçok gizem ve tanışılacak insanlar.


Çıkış Tarihi: 13.10.2023
PC Boyutu: 1.27 GB APK Boyutu: 570 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.