×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Fetish Locator

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Fetish Locator Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Fetish Locator Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Fetish%20Locator%20%28Hafta%201%29-980373.png

Fetish Locator hikaye odaklı bir Görsel Roman. Kampüste dolaşan en son uygulama Fetish Locator! Her gün seksi kızlar meydan okumaları gerçekleştirmek ve fotoğrafları yükleyerek puan kazanmak için bağlanıyor. Sonunda hayatının arzusuyla takılabileceği çok özel bir partiye gitmek için yeterli puan kazanmayı uman ana karakterimize katılın!


Çıkış Tarihi: 15.10.2023
Son Güncelleme: 16.01.2024
PC Boyutu: 1.85 GB APK Boyutu: 775 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Jiang Bai

Değişik bir deneyim sunan bir oyun zaten oyunun içeriği adın da bariz bir şekil de belli ama açık olmak gerekirse Chloe ve Kevin bile okey ama stacy olayı bozuyo üvey olsa neyse ama diğer türlüsü iğrenç amk

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

bruhmiimgang

Söylemek gerekirse fetişlere ilgi duyanların oynaması gerektiğini düşündüğüm bir oyun serisidir bence. Oyun adında geçtiği gibi fetişlere öncelik veriyor. Oyunda bir uygulama var. Verdiği fetiş üzerine göre hikaye ilerliyor. Seçenekleri seçerek yön verebiliyoruz fetişlerr. Oynanması gereken oyunlar listesine konabilir ilgisi olanlar için. İyi oyunlar.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.