×
En İyi Oyunlar
Herkes tarafından beğenilen ve çok ilgi gören oyunlara bakmak ister misin?
Trend Oyunlar
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Fetish Locator 2

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Fetish Locator 2 Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Fetish Locator 2 Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Fetish%20Locator%20%28Hafta%202%29-324188.jpg

Fetish Locator hikaye odaklı bir Görsel Roman. Kampüste dolaşan en son uygulama Fetish Locator! Her gün seksi kızlar meydan okumaları gerçekleştirmek ve fotoğrafları yükleyerek puan kazanmak için bağlanıyor. Sonunda hayatının arzusuyla takılabileceği çok özel bir partiye gitmek için yeterli puan kazanmayı uman ana karakterimize katılın!


Çıkış Tarihi: 15.10.2023
Son Güncelleme: 08.02.2024
PC Boyutu: 4.55 GB APK Boyutu: 1.45 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Jiang Bai

Ne kadar kıçını yırtsan da o kafes giyilecek :D belli karakter yolları açıldığı takdir de bazılarını kapandığı bariz bir sistemi var ve hikaye bozulmasın diye ulaşılamıyacak bir hedef için saatlerini veren biri olarak konuşuyorum. Oyunlarrın her sonunu oynamanın bir keyfi var ve bu oyun da çok zorlu bir süreç klaj

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Dawnn27

Pc için indirme de hata veriyor bunun için ne yapmalıyız beyaz doaya şeklinde görünüyor 1. Oyunda sıkıntı yok ama 2 ve 3 de sıkıntı veriyor düzeltebilirmisiniz indirme linkini

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.