Desert Stalker

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Desert Stalker Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Desert Stalker Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

Makaleler

Tümünü Gör

/static/media/topic/images/Desert%20Stalker%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.08c-849445.jpg

Fallout ve S.T.A.L.K.E.R. yapımlarından esinlenilen bu oyun, romantizmi, şiddeti, yan hikayeleri içeren ve yetişkinlere yönelik birçok içerikle serpiştirilmiş orijinal bir hikaye sunuyor. Kıyametin üzerinden uzun zaman geçti. Bir zamanlar eski Mısır'da kum tepelerine dağılmış ve şehirleri yok etmiş bir uygarlığın kalıntılarını araştıran bir Desert Stalker olarak oynuyorsunuz. Aradan uzun zaman geçmesine rağmen savaşın etkileri hala toprakları rahatsız ediyor. Başkalarına nasıl davranacağınız, hangi ittifakları kuracağınız, hangi faaliyetlere katıldığınız ve bencil mi yoksa daha cömert bir karakter mi olacağınız tamamen size bağlı.​


Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 10.06.2024
PC Boyutu: 4.47 GB APK Boyutu: 960 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Dedra

V15 yayınlanmasına rağmen çizgisini bozmayan nadir oyunlardan, kendine has evreni güzel kurgulanmış hikayeleri ve rpg tarzıyla favoileim arasında. Umarım yakında animasyonlarda eklenir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

altanbeyy

Being A DIK'ten sonra oynadığım en iyi oyunlardan birisi. hikayesi kesinlikle güzel ve etkileyici. karakter etkileşimleri, müzikler, animasyonlar, her şeyiyle muhteşem bir oyun. kesinlikle oynarken zaman akıp gidecek, farkında bile olmayacaksınız.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Unicorn333

son zamanlarda başka oyunların güncellemesini beklerken rast gele indirdiğim, oynamak için sıraya aldığım oyunlardan biriydi. Düşük bir beklenti ile oynadım fakat hiç beklemediğim kadar iyi çıktı. Mad Max filminden esinlenerek Sex Max oyununu yapmışlar. Görseller, hikayesi, küçük olaylarda aşırı detaylı konuya girişi ve hikaye içine çekişi çok iyiydi. Normalde okumaktan sıkıldığım saçma yerde bulunan uzun yazıları merakla okudum. Umarım güncelleme için çok beklemeyiz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

anafor

Şimdiye kadar oynadığım en iyi adult oyunlarda ilk 5 içerisine çok rahat girer. Benim oynadığım son sürüm v0.15c idi. Oyunun hikayesi, atmosferi, animasyonları, görev takipleri, karakter sayısı, karakter tiplemeleri vs. mükemmel. Kesinlikle bu oyuna bir şans vermelisiniz. Oyunun tek sorunu muhtemelen çeviri yapılırken oluşmuş, kodlarda sorun yaşanmasıyla arada isimler ve seslenme isimleri değişiyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Batuhan55

Oyun adeta mükemmel denebilecek kadar iyi ve oyunun devami var lutfen serisinden 2. Si gelsin admin tavsiye ediyorum gayet guzel ve hikayesi klasiklesmişin dışında

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.