×
Kupon Kodları
Elde ettiğin kupon kodlarını bozdurabilirsin.
Kupon
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

The Dragonspire

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

The Dragonspire Oynayın

Oynaması Ücretsiz

The Dragonspire Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/The%20Dragonspire-438133.jpg

Dragonspire Diyarı'na hoş geldiniz. Dragonspire Kolluk Kuvvetleri Lideri Stephen (varsayılan ismin) adında bir adamsın. Bilim kurgu yönleriyle birlikte karanlık bir fantezi olan ancak modern bir dünyada geçen; skandallar, yolsuzluk, ölüm, zorlu seçimler, karakter gelişimleri, etrafınızdaki hikayeyi şekillendiriyor, ama en önemli etken romantizm. The Dragonspire'ın gerçek arka planını ortaya çıkaran Stephen'ın hikayesine eşlik edeceksiniz. Yaptığınız seçimler, hikayenin sonucunu ve gideceği yönü belirleyecektir. Odaklanmanız ve ilgilenmeniz gereken bazı aşk fırsatlarınız olacak, hatta muhtemelen yapmamanız gereken bazı şeyler yapacaksınız, ama kim bilir? Yolunu ışığa mı çevireceksin yoksa zaten var olan karanlığa yenik mi düşeceksin?​

Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 15.09.2022
PC Boyutu: 1.81GB APK Boyutu: 197MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.