×
Favori Oyunların
Artık favoriye aldığın oyunları bir liste halinde görebilir. Bunu paylaşabilirsin.

Nursing Back To Pleasure

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Nursing Back To Pleasure Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Nursing Back To Pleasure Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Nursing%20Back%20To%20Pleasure-981782.jpg

Genç bir fizyoterapistsin ve gizemli bir tarikatın lideri olan zengin, biraz da garip bir adam tarafından terapi için çağırılıyorsun. Kızı Charlotte aylar önce geçirdiği bir trafik kazası nedeniyle hâlâ iyileşebilmiş değil. Charlotte'nin ağrılar içinde kalacağından korkan adam, kızının iyileşebilmesi için gözünü kırpmadan binlerce dolar para harcayabilecek seviyede.

Seans için geldiğin evde tatlı bir kız olan Charlotte, sevimli ve eğlenceli arkadaşı Lisa, soğuk ve sürekli umursamaz tavırlarda takılan Charlotte'nin üvey kardeşi Hazel ve ailenin üvey annesi Nicole ile tanışıyorsun. Bu kızlarla yaşayacağın her şeyi sen belirleyeceksin. İşine odaklanıp paranı alıp gitmek mi, yoksa doğanın temel kanunu olan şehvetin peşinde koşmak mı? Karar senin.​

(Yükleme ekranında yer alan problem giderildi.)

Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 02.06.2024
PC Boyutu: 2.57 GB APK Boyutu: 887 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
tunahan43

kesinlikle deneyin süper bir oyundur ben oynarken keyif almıştım zaten yapımcısın diğer oyunlarınıda bitirip bazı şeyler harici seven biriyim .öneririm

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.