Halloweens Whispered Fate

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Halloweens Whispered Fate Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Halloweens Whispered Fate Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Halloweens%20Whispered%20Fate%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%201%29-99725.jpg

Halloweens Whispered Fate'de Cadılar Bayramı bir tatilden çok daha fazlası, hayatınızı sonsuza dek değiştirebilecek bir dönüm noktası. Bu kader gününde, kaderinizi yeniden yazma gücüne sahip seçimler ve karşılaşmalarla yüzleşeceksiniz. Bu Cadılar Bayramı her şeyi değiştirdi. Şimdi, ortaya çıkan hikayenizin bölümlerini şekillendirmek size kalmış.

Çıkış Tarihi: 29.04.2024
Son Güncelleme: 28.05.2024
PC Boyutu: 590 MB APK Boyutu: 150 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
MilfHunterNTR

Gayet iyi de fazla kısa, neredeyse hiç oynamamışsın gibi, ama yine de kısa olmasına rağmen başarılı, daha uzun olsa kesinlikle daha fazla etkileşime sahip olur. Umut vaat eden bir yapım, gelecekte üzerinde durulursa daha iyi olabilir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

skyline7070

Bu sitede şuana kadar bu derecede kötü bir oyun oynamadım, oyun demek bile fazla kalır. Hiçbir şey olmadan oyun bitiyor. Ben ücretliyken almıştım ucuz diye neden ucuz olduğu belliymiş. Siz siz olun bu oyunla zamanınızı harcamayın

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

666

Bu uzun soluklu bir oyun olsaydı muazzam bir iş olurdu. Görsellik çok iyi, ses çok iyi ve animasyon mükemmel. En kötü tarafı ise çok çok kısa olması. Oyun hakkında anlatılacak bir şey maalesef yok. Çünkü buna zaman yok (:

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.