Kimberly's Life (v0.8) Türkçe - RWAZONE
×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Kimberly's Life (v0.8)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Kimberly's Life (v0.8) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Kimberly%27s%20Life%20%28v0.5%29-649331.png

Kimberly Owens, geçimini sağlamakta zorlanan, çalışkan bir 18 yaşındaki genç kızdır. Annesinin içki alışkanlıkları ve babasını hiç tanımamış olması, onu ailesinin kirası, yiyeceği ve günlük bakımı konusunda sorumlu olmaya zorlamıştır. Okulla ilgilenmek, hasta annesine bakmak ve neredeyse küçük üvey kardeşini büyütmek arasında iş bulmak veya okul işleriyle uğraşmak zor gelmektedir.


Çıkış Tarihi: 05.08.2023
Son Güncelleme: 01.04.2024
PC Boyutu: 4.80 GB APK Boyutu: 1.05 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Con4343

Oyunların sesı yok sadece muzık seslerı var karakterlerde sesı olsa daha ıyı olacakmış ve oyun tıklamalı hıkaye modunda. Dıyılde karakterı kendımız yonetselk ıyı olurdu hıkaye modu sıkıcı oluyor

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

tunahan43

Oyun çirkin insan yaşlı insan genç kız güzel kız çevresinde geçiyor bu tarz fetişi olanlar için güzel bende severim ama oyunda bir seçenek sunulmuyor normalde sandbox oyunları sevmem görsel roman oyunları severim ama bana bir seçenek sunulmalı sunulmadı mı anca okuyup duruyorsun .sırf bu yüzden pek beğenmedim.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

reddrakula

Güzele benziyor ama benlik değil mc ile kendimi bağdaştırdığımdan başrol kadın olunca maalesef sarmıyor bunu sıkıntı etmeyen için görsel hikaye olarak güzel bence.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.