Naruto Shinobi Lord (v0.22) Türkçe - RWAZONE
×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Naruto Shinobi Lord (v0.22)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Naruto Shinobi Lord (v0.22) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Naruto%20Shinobi%20Lord%20%28v0.14%29-940029.png

Bu oyun size sıradan bir adamın rolünü üstlenme fırsatı verir. Meraklı bir kaza sonucu Naruto dünyasına adım atan bu adamın başına neler geleceği sadece sizin kararınıza bağlıdır! Tanıdık karakterlerle etkileşimde bulunabilecek, hikaye seçimleri yapabilecek ve bunlar oyun deneyiminize etki edecektir. En iyi sona ulaşmak için birden fazla kez oynamanız gerekmektedir.​


Çıkış Tarihi: 03.07.2023
Son Güncelleme: 28.04.2024
PC Boyutu: 2.38 GB APK Boyutu: 1.38 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
mimitbey

Naruto'yu tamamen izleyip bitirdiyseniz hiç dünüşmeyip indirin derim. Oyunu Otsutski klanına katılan ve zamanla evrimleşerek yeni yetenekler kazanan bir karakterle oynuyorsunuz. Çizimlerin tatlılığı, zaman zaman gerilim ve kanlı çizimlerle birlikte verilmiş. Yapımcı 100 tane yan görev ekleyip oyunu uzatmak yerine merak uyandıran sadece bir ana hikaye üzerinden ilerlemiş. Yeni güncellemenin oldukça kısa olmasının yanında oyun da çok akıcı olduğundan çabuk bitiyor. v0.23 sürümü de çıkmış, public'te şu an, erken erişimci olarak çıkmasını merakla bekliyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Doruto

Çok sevdiğim ve gayet başarılı olduğunu düşündüğüm bir oyundur, Naruto evrenini seviyorsanız bir şans verebilirsiniz. Pişman olacağınızı sanmıyorum (hala devam eden bir oyun olduğunu göz önünde bulundurmakta fayda var).

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Atay

Boyutuna göre oyun çok kisa surüyor.animasyon yerine görsel kaliteye önem verilmiş.Çerezlik niyetine okunur.animesever biri olarakta bunun devamini beklemiyorum acikcasi.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.