Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Red Lucy

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Red Lucy Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Red Lucy Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Red%20Lucy%20%28v0.6%29-65102.jpg

Büyükbabasıyla yaşayan genç bir adamın ve onun oda arkadaşının hikayesi. Hayat tasasız ve endişesiz fakat hala cevaplanmamış birçok soru kafanızı kurcalamaya, sizi rahatsız etmeye devam ediyor. Neden kimse öldüğü varsayılan ebeveynleri hakkında hiçbir şey konuşmak istemiyor? Komşunun eşi neden bu kadar cana yakın? İşler beklenmedik bir hale dönüşerek sırlar iyi ya da kötü, gün yüzüne çıkacak.


Çıkış Tarihi: 26.03.2023
Son Güncelleme: 13.11.2023
PC Boyutu: 975 MB APK Boyutu: 348 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Cenabbettinus

Gerek karakterleri gerek hikayesi olsun oyunun insanları çeken bir yapısı var karakterlerin güzellikleri dillere destan oynadığım oyunlarda ilk 100 listemde ama kaçıncı sırada söylemem 😄

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.