Corporate Culture

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Corporate Culture Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Corporate Culture Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Corporate%20Culture%20%28v0.4.5%29-85927.jpg

Sıradan bir adam ve onun sıradan hayatı hakkında bir hikaye. Sıradan bir ofiste çalışmaktadır ve geleceği hiç umut vermemektedir. Üzücü.


Çıkış Tarihi: 11.04.2023
Son Güncelleme: 01.05.2023
PC Boyutu: 3.48 GB APK Boyutu: 533 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
drogbaba

Arkadaşlar oynamakta şüphesi olan varsa eğer hiç düşünmeden oynasın. Sadece sahneler için oyun arayan varsa bu oyundan uzak durabilir. Bu oyun hem hikaye hem karakterler olarak harika. Bu oyun kategorisinden beklenmeyecek kadar mizah unsuru barındırıyor diyaloglar. Ben çok sevdiğim, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.