×
Yeni profilin
Artık gıcır gıcır yeni bir profil sayfasına sahipsin. Özelleştirmeleri denedin mi?
Profilim
Bildirimleri Kapat

The Synthetic

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

The Synthetic Oynayın

Oynaması Ücretsiz

The Synthetic Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/The%20Synthetic-490847.jpg

Aaron[MC] bilgisayar bilimlerine tutkuyla bağlı, liseden yeni mezun olmuş bir gençtir. İnsanlarla iletişim kurmakta zorlanmaktadır; bu özelliği "ev sahibesi" Ariana Caldwell'in otoriter, gergin ve kurallara bağlı doğasıyla daha da kötüleşmektedir. İlk yıllarında yaşadığı bir travmadan kaynaklanan Ariana, Aaron'ı sıkı bir şekilde kontrol altında tutmaya çalışmakta, bu da onun daha da içe kapanmasına neden olmaktadır. Aaron, Ariana'nın zorba varlığından kaçmak için kendini bilgisayarlara verir ve kendi yarattığı bir yapay zeka üzerinde çalışmaya başlar.


 

Çıkış Tarihi: 18.06.2024
Son Güncelleme: 22.07.2024
PC Boyutu: 1.50 GB APK Boyutu: 198 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
killedkilled

oyun mükemmeldi kesinlikle oynamanız gerektiğini düşünüyorum grafikler olsun hikaye olsun cok sürükleyici sonsuza kadar devam etse her gün oynardım . yeni bölüm ne zaman gelir bu arada cevaplarsanız sevinirim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

charmd

Bi ara bu oyunu yapanın "demon boy" yapımcısı olduğu söylendi gerek grafik gerek hikaye konusunda ama o değilmiş. Oyun gayet güzel ama güncellemeleri bir tık kısa ve yetersiz ntr isteğe bağlı değil diye hatırlıyorum bunların haricinde grafikleri baya iyi ve hikayesi de ortalama seviyede

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.