Village Slut Transformation (Bölüm 4) Türkçe - RWAZONE
×
İçerik Takvimi
Yayınlanacak yeni içerikleri incelemek ister misin?
Takvim
Bildirimleri Kapat

Village Slut Transformation (Bölüm 4)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Village Slut Transformation (Bölüm 4) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Village%20Slut%20Transformation%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%201%29-962987.png

Lily'nin dehşet verici hikayesi - zihni bozulmuş bir köy fahişesine dönüşen masum bir kız.

Village Slut, ana karakter Lily'nin yavaş yavaş yozlaşmasına odaklanan hikaye tabanlı bir oyundur. "Yavaş" kelimesini kullandım çünkü gerçekten ciddiyim, "masum kız" dan "kirli sürtük" e geçişi olabildiğince yumuşak yapmak istiyorum. Görünüşü, yozlaşmasıyla doğru orantılı olarak yavaşça değişecek. Bu aynı zamanda düşüncelerinde, davranışlarında, diğer erkeklerle olan ilişkilerinde ve benzerlerinde de görülecek. Hikaye ilerledikçe Lily, teşhircilik, BDSM, cinsel saldırıya uğrama ve diğer birçok fetişi (abone oylamasıyla kararlaştırılacak bazı özel fetişler dahil) içeren gizli fetişlerini ve arzularını keşfedecek.

Lily bir kafede masum bir garson olarak başlayacak ve hikayenin sonunda yerel bir kulüpte striptizci ve paraya aç bir fahişe olacak.

Cinsel taciz, tecavüz ve Lily'nin yavaş yavaş deliliğe doğru iniş sahnelerine hazır olun!


Çıkış Tarihi: 15.11.2023
Son Güncelleme: 07.05.2024
PC Boyutu: 1.2 GB APK Boyutu: 370 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
vurgundemir35

oyunu daha anlayamadan bitti. uzun olsa çok güzel olabilirdi hikayesi akıp gidiyo şantaj gibi bazı şeyler hoş yükselten şeyler eğer full bir şekilde yükleyebilirseniz çok güzel olur

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

kebene

acaba bu oyunun tüm halini yükleyebilir misiniz. ne olacağını çok merak ediyorum. aradım fakat hiçbir yerde bulamadım, siz tüm halini yayınlayabilir misiniz?

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.