Acquainted (Bölüm 1) Türkçe - RWAZONE
×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

Acquainted (Bölüm 1)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Acquainted (Bölüm 1) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Acquainted%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%201%29-84400.png

Günlük üniversite hayatının olağan zorluklarıyla boğuşmak bazen zor ama eğlenceliydi. En azından Lewis (Ana Karakter) böyle düşünüyordu... Ta ki, kız arkadaşı ondan ayrılana ve yapışkan kız kardeşi onunla aynı üniversiteye gelene kadar, o hala toparlanmaya ve ayrılıktan kurtulmaya çalışırken, tüm bunları halletmek ve derslere ayak uydurmak mümkün olabilirdi, ama bu durum rüyalarında gördüğü gizemli bir kız ortaya çıktığında değişti. Acquainted, gizem, romantizm, yolsuzluk ve hikaye anlatımı etrafında dönen epizodik bir yetişkin görsel romanıdır.Çıkış Tarihi: 22.10.2022
Son Güncelleme: 27.11.2022
PC Boyutu: 1.40 GB APK Boyutu: 196 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Iskender

Grafik konusunda seçici birisi olarak renderlar mükemmel ayrıca hikaye çok ilgi çekici başladı ve çok kısa sürede beni içine çekmeyi başardı ama ne yazık ki hevesim kursağımda kaldı. Oyun şu an için gerçekten çook kısa ama tamamlandığında gerçekten üst düzey bir iş çıkacağına eminim. Sabırsızlıkla beklemekteyim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.