Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Being A DIK 3. Sezon

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Being A DIK 3. Sezon Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Being A DIK 3. Sezon Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Being%20A%20DIK%20%283.Sezon%202.B%C3%B6l%C3%BCm%29-274679.jpg

Serinin 3. Sezon 2. Bölüm devam oyunu yayında.

Dar gelirli bir aileden genç bir adam, karısını kaybetmiş olan babasının yanından Burgmeister & Royce üniversitesine başlamak için taşınır. Çömez öğrenci hayatına atılıp üniversitedeki "Delta Iota Kappa" birliğine katılırken çok ayrı bir hayata atanacaktır.​ DIK olma yoluna ilerleyen ana karakterimiz çetrefilli bir olay örgüsü içerisine giriyor. Yeni bölüm akabinde hem Cadılar Bayramında kendine delik hem de DIK'lere delik bulmak zorunda. DIK'lerin parti organizasyonuna ve Cadılar Bayramı partisine katılın. Yeni bölümde pek çok kızla vakit geçirme şansınız olacak.

Çıkış Tarihi: 23.11.2023
Son Güncelleme: 29.02.2024
PC Boyutu: 11 GB APK Boyutu: 1.82 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
gazoz50

2. sezonu oynayalı çok zaman oldu. O yüzden kayıt durumu falan yok. Direk 3. sezonu oynamak istiyorum. Kayıt dosyası bölümü boş direk 3. sezonu nasıl oynayabilirim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Egemen1626

En sevdiğim seri yani bi 30 saatten fazla rahat gömmüşümdür. Animasyon kalitesi desen muazzam. Bölüm için diyeceklerim fena değildi dahada iyi olabilirmiş...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Waqquar

Oyunun harika olduğunu herkesten duyuyoruz fakat bir sıkıntı içine girdi. Oyunda farklı rotalar oluşmaya başladı fakat bu bölüm süresini kısaltmaya ve çıkış süresini de uzatmaya başladı. Eğer bu bir kaç sezon daha ilerleyecekse onlarca sene sürer buna da imkan yok.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

hasanakyun234

Tek eksisi dr.pinkcakein güncelleme için 1 sene bekletmesi. Oynadığım en iyi adult oyun. 8'den fazla kez bitirmişimdir fakat her oynayışımda tekrar hayran kalıyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

geae

Oyun bitti mi yoksa hala güncelleme gelecek mi teşekkürler yeni güncellemer gelicek mi oyuna yoksa final.mi verdi oyun bittikten sonra bütün bölümleri bir arada toplamak mantıklı olur

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.