×
Favori Oyunların
Artık favoriye aldığın oyunları bir liste halinde görebilir. Bunu paylaşabilirsin.

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Destiny Land

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Destiny Land Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Destiny Land Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Destiny%20Land%20%28Part%2010%29-641292.jpg

Bir eğlence parkı hayranı olan Woo-geon, kaderin yönlendirmesiyle Destiny Land'de çalışmaya başladı. Ancak, çocukluk düşmanı Choyi tarafından her gün sürekli olarak görmezden gelinmesi ve zorbalığa maruz kalması sefaletinin başlangıcıydı. Sonra bir gün, şans eseri, Woo-geon gizemli bir tarot kartını ele geçirir ve kadınları kontrol etme yeteneği kazanır, bu da hayatında köklü bir değişikliğe yol açar...


 

Çıkış Tarihi: 16.12.2023
Son Güncelleme: 29.02.2024
PC Boyutu: 442 MB APK Boyutu: 405 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Saeko

Webtoon cidden çok güzel emeğinize sağlık. Ama ne yazık ki çevrilmiş ilk bölümlerden itibaren yarısından fazlası yok. Webtoon uygulamada ilk bölümün ortasından başlıyor ve çoğu yerde eksiklikler mevcut. Sanki sadece sex sahneleri çevrilip öyle sunulmuş gibi hikâye bölük pörçük geldi. O kadar emek vermişsiniz yazık olmuş.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.