Being A DIK (3. Sezon v0.9.1) - Hileli Türkçe - RWAZONE

Being A DIK (3. Sezon v0.9.1) - Hileli

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Being A DIK (3. Sezon v0.9.1) - Hileli Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Being%20A%20DIK%20%283.%20Sezon%20-%20v0.9.0%29%20%7C%20Hileli-466142.jpg

Dar gelirli bir aileden genç bir adam, karısını kaybetmiş olan babasının yanından Burgmeister & Royce üniversitesine başlamak için taşınır. Çömez öğrenci hayatına atılıp üniversitedeki "Delta Iota Kappa" birliğine katılırken çok ayrı bir hayata atanacaktır.​ DIK olma yoluna ilerleyen ana karakterimiz çetrefilli bir olay örgüsü içerisine giriyor. Yeni bölüm akabinde hem Cadılar Bayramında kendine delik hem de DIK'lere delik bulmak zorunda. DIK'lerin parti organizasyonuna ve Cadılar Bayramı partisine katılın. Yeni bölümde pek çok kızla vakit geçirme şansınız olacak.


Bu sürüm oyunun eski sürümlerini İÇERMEZ!

Eğer oyunun 2. sezonu sonunda yeni sezon için kayıt almamış veya oyunun 2. sezonunu oynamamışsanız bu sezona başlayamazsınız. Bu kayıt dosyası normal kayıtlardan farklı bir şekilde yeni sezon üzerinde çalışması için özeldir. Normal kayıt dosyasıyla karıştırmayın.

Eğer 2. sezon sonunda yeni sezon için almış olduğunuz kayıt dosyanıza erişiminiz yoksa veya yine de başlamak istiyorsanız;
bütün yollara göre kayıt dosyaları aşağıda yer almaktadır.


[TIKLA] Being A DIK 3. sezon oyunu başlatmak için transfer dosyası

Çıkış Tarihi: 19.12.2022
Son Güncelleme: 10.01.2023
PC Boyutu: 6.14 GB APK Boyutu: 1.86 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.