Broken Promises (v0.34) Türkçe - RWAZONE
×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Broken Promises (v0.34)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Broken Promises (v0.34) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Broken%20Promises%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%203%29-149138.jpg

Jack Bates olarak görev alıyorsunuz, suç örgütüne sızarak faaliyetlerine son vermek amacıyla gizli gönderilen bir dedektifsiniz. İşler karmaşık hale gelirken, kayıp arkadaşı ve hayalet geçmişi tekrar hayatına geri döner. Yeni arkadaşlar ve yeni düşmanlar edinirken, kaynaklarınızı kullanmak, zor seçimler yapmak ve sözlerinizi tutmaya çalışmak size bağlıdır.


Çıkış Tarihi: 05.06.2023
Son Güncelleme: 25.04.2024
PC Boyutu: 3.22 GB APK Boyutu: 603 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Merfia

Sağolasın oyun sayesinde 20 yıl sonra türevi öğrendim Mükemmel hikaye Mükemmel görseller kesinlikle oynamanız tavsiye ederim Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

TheElDrago1

hocam öncekiyle aynı yerdemi bitti banamı öyle geldi anlamadım yeni birşey yok bendemi bi hata oldu normal şekilde yükledim bi bilgisi olan yazabilirmi

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

askr

bu oyun güzel konusu da iyi ancak ben bir ilerleme göremedim bende mi sorun var yoksa bir önceki ile aynı mı anlayamadım. eski kayıtlarda işe yaramıyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

alpertunga44

şu text box opaklığını bi ayarlayın arkadaşlar o kadar emek veriyorsunun ekranin yarısı kap kara bi ilgilenin şunlarla bir çok oyunda bu sorunla karşılaştım...verilen emeklere yazık oluyor oyu lar oynanmıyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

mrtblt34

Gayet iyi bir oyun hikayesi de sardı en iyi oyunlar listesinde sıraya girecek kapasitede bi oyun bence hikaye olarak. Daha fazla diyecek bir şey yok.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.