Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Dirty Texts - Are You Sure?

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Dirty Texts - Are You Sure? Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Dirty Texts - Are You Sure? Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Dirty%20Texts%20-%20Are%20You%20Sure%3F-771314.jpg

"Dirty Texts" serisinin bir parçası. "Are you sure?" adlı oyunda, cinsel yaşamlarını renklendirmek isteyen bir koca rolünü üstlenirsiniz. Karınızı bir haftalık açık ilişki macerasını denemeye ikna eder. Sonuçta, her ikinizin de anlaştığı bir şeyse, bu aldatmak değildir. Bu hafta boyunca siz ve karınız farklı şeyleri deneyecek ve ilişkinizi iyileştirip yok etmeyeceğini görmeye çalışacaksınız.

 

Oyunda açabileceğiniz 70 farklı görsel ve seçimlerinize dayalı 4 farklı son bulunuyor, bu nedenle seçimlerinizi dikkatlice yapmaya özen gösterin. Eva sofistike bir kadındır. Kocası ne istese her şeyi yapacak, ancak ondan istekleriniz, onu size çekmek yerine uzaklaştırabilir, bu nedenle birlikte olduğunuzdan emin olun. Her ikisi de aynı sayfadaysanız yeni şeyler denemek iyidir.


Çıkış Tarihi: 29.08.2023
Son Güncelleme: 26.10.2023
PC Boyutu: 125 MB APK Boyutu: 75 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.