Lustworth Academy (v0.40.1) Türkçe - RWAZONE

Lustworth Academy (v0.40.1)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Lustworth Academy (v0.40.1) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Lustworth%20Academy%20%28v0.40.1%29-468975.jpg

Hikâye, gittiği her okuldan kovulan genç bir serseri olan Jimmy Napkins'i takip ediyor. Jimmy son okul yılında hayatta kalabilir ve yeni rakiplerini alt edebilirse, tüm kasabayı yönetebilir. Seks, kötü şakalar ve tuhaf hikâyelerle dolu bu grafik macerada Jimmy'nin kontrolünü ele alın. Zorbalara karşı koy, öğretmenlerin hışmına uğra, eşek şakaları yap, kızları kazan ya da kaybet ve nihayetinde en kötü hazırlık okulu olan Lustworth Akademisi'nin engellerini aşmayı öğren ve hapse girmekten kurtul.


 

Çıkış Tarihi: 14.02.2024
Son Güncelleme: 04.03.2024
PC Boyutu: 590 MB APK Boyutu: 590 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Atay

Oynayan varsa nasıl öneriyor musunuz?erkek karakterin tipi beni biraz soguttu görsellerde.bu tarz oyunlarda görsellik oyunun yüzde70 i bence.daha guzel oyunlari bekliyorum edit:Oynadim ve Bu türü sevenler icin oyun güzel fakat daha icerik olarak cok eksik.en az 3 4 güncelleme almadan bu oyunu oynayip tatmin olmazsiniz .En azindan bir fikir sahibi olmak icin oynayabilirsiniz .Zenginlestigi zaman rahat rahat oynamak isterim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Poro

başlarda hikaye sonlara doğru sandbox ağırlıklı güzel bir oyun, eğer ki sandbox seviyorsanız tadından yenmez. Eğer ki sevmiyorsanız bile zaten ne yapman gerektiğini güzelce açıklıyor oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

tunahan43

Bu oyun cosplay oyunu mu arkadaş jill valentine bile var .sandbox sanırım umarım zor değildir görev olayları .baya sevdim.Denemekten zarar gelmez ....

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Katrenon

Sanırım güncelleme almadı sadede erken erişimden herkese açık hale geldi güncellemesini bekliyoruz heyecanla umarım en kısa zamanda güncelleme alır oynarız

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Tuga

jimmy hupkins efsanesi tam performansa burada kavuşacak gibi duruyo hikaye değişimleri güzel ve keşke bully nin orjinalinde de cinsel olaylar daha ön planda olsaydı ama o buraya nasip miş (orjinal oyundaki jimmy nin çirkinliği tam anlamıyla aktarılmış helaaal)

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.