Milfy City

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Milfy City Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Milfy City Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Milfy%20City%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20Final-346845.jpg

Uzun yıllardır devam eden bu büyülü serüvenin sonuna nihayet geldik. 2016 yılında 3D İnteraktif oyun dünyasına büyük bir hızla adım atan ve hemen en iyi oyunlar arasına giren Milfy City Türkçe Final bölümü ile artık karşınızda. Eğer daha önce bu heyecan dolu deneyimi yaşamadıysanız, işte size oyunun kısa bir tanıtımı:

 

Hikaye, genç bir öğrencinin, okuldaki başka bir öğretmenle yaşadığı utanç verici anın ardından okulun terapistinin odasında kendini bulmasıyla başlıyor. İntikam planları yaparken, aynı zamanda hayatında yeni romantik ilişkilere de yelken açacak.​

 

Milfy City, sadece bir oyunun ötesinde bir deneyim sunuyor. Büyüleyici bir hikaye, karmaşık karakterler ve etkileyici görsellerle dolu bu dünyaya adım attığınızda, sıradan bir oyunun çok daha ötesinde olduğunu hemen anlayacaksınız. Bu oyun, tutku, romantizm ve gizem dolu bir dünyada sizi bekliyor. İlişkiler kuracak, sırları çözecek ve unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Milfy City Türkçe Final Bölümü, sizi sıra dışı bir serüvene davet ediyor ve size olağanüstü bir deneyim sunuyor. Oyunu yükleyin ve bu büyülü dünyanın tadını çıkarın!


Çıkış Tarihi: 23.09.2023
Son Güncelleme: 14.11.2023
PC Boyutu: 9.00 GB APK Boyutu: 1.60 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
hasanakyun

ergenlik milfy citye aşık olmakla olgunluk ondan nefret etmekle başlar. yapımcısı çok büyük bir yavşak. tam sürümü senelerce bekletip böyle bir final anca bunun başının altından çıkabilirdi. oyun 8/10

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Noxd

Evet koca bir oyun final sürümünde nasıl mahvedilir onu gördük. Birçok sahne silinmiş, birçok karakter çıkartılmış. Hikayesi silinen karakterlerin bazıları oyunda hala var ve boş boş duruyorlar (örn. yan komşu). Hikaye bir yere bağlanmıyor, sadece karakterlerin hikayesi bitiyor ve etkileşime geçemiyorsunuz. Birçok güzel sahne silinmiş Sara ve Lindanın mutfak sahnesi silinmiş. O sahne ile hikaye daha başka yere çekilebilirdi ama kesip atmış. Oyunun bir zamanlar efsane olmasından dolayı tavsiye ediyorum, oynayın. Eğer eski oyuncusu değilseniz çok değişen bir şey olmaz sizin için. Ama eski oyuncular final sürümündeki değişikliklerden memnun değiller.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

yenemare

oyunun hikayesi güzel ayrıca başka bir konuya da değinmek isterim oyunu yüklemeye çalışırken yüklememe uyarısı verdi ben defender control kullandığım için onu etkinleştirip oyuna girebildim oyunu yükleyemeyen olursa öyle yapsın

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

anafor

oyun gerçekten çok güzeldi hikaye eğlenceli ve sürükleyici idi. bu gibi oyunların daha çok yayımlanmasını isterim. karakterlerin animasyonları ve tasarımla üst düzey fakat oyuna küçük bir rehber butonu konabilirdi bu haliyle çok fazla ve boş tekrar etkileşimlere girmek zorunda kaldım. bazı hikayeleri tamamlamak çok zaman aldı.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Sleepy

Bütün karakterlerle olan hikayeleri tamamladım. Nasıl bitirebilirim oyunu sadece ana hikaye tamamlandı bazı konuşmalar mevcut diyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz nasıl bitirebilirim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.