×
En İyi Oyunlar
Herkes tarafından beğenilen ve çok ilgi gören oyunlara bakmak ister misin?
Trend Oyunlar
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Sexverse

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Sexverse Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Sexverse Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Sexverse%20%28v0.5%29-459076.jpg

"Sexverse" olarak adlandırılan oyunun arkasındaki ana fikir büyük ve popüler video oyunlarının bir parodisidir. Yetişkin oyun konsolu gibi düşünülebilir. Oyunun içerisinde farklı senaryolarda ve farklı akışa sahip birçok oyuna değiniliyor. (Cyberpunk, Mass Effect vb.) Oyunun gelişimi devam ettikçe her zaman yeni oyunlar ve karakterler eklenebilir..

(NTR seçeneği opsiyoneldir.)


Çıkış Tarihi: 26.03.2023
Son Güncelleme: 17.04.2023
PC Boyutu: 1.38 GB APK Boyutu: 1.38 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
kara08

Oyun harika ötesi daha fazla oyun ve daha fazla oynanabilir karakter bekliyorum. Lütfen bu yorumu dikkate alın ve güncelleyin lütfen! Özellikle The Walking Dead falan çok merak ediyorum! En kısa sürede bekliyorum! Bu oyundan umudum var!

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

crossfire010

sevdiğimiz oyunların hikayeleri var fakat güncelleme gelmiyor neden artık güncelleme gelmiyor diğer oyunları merak ediyorum gelse güzel olurdu en kısa sürede bekliyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.