The Coven (v0.8) Türkçe - RWAZONE
×
Kupon Kodları
Elde ettiğin kupon kodlarını bozdurabilirsin.
Kupon
Bildirimleri Kapat

The Coven (v0.8)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

The Coven (v0.8) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/The%20Coven%20%28v0.6%29-339967.jpg

The Coven'da yüzyıllardır cadılar için ayrılmış büyülü yeteneklere sahip olan ilk adamı oynuyorsunuz. Cadıları eğitmekle görevli gizli bir kolej olan The Black School'a katılmaya davet edileceksiniz. Orada bu gizli dünyanın tehlikelerini öğrenirken aynı zamanda diğer öğrenci ve öğretmenlerinizle olan ilişkileri keşfedeceksiniz.


Çıkış Tarihi: 21.10.2022
Son Güncelleme: 10.03.2024
PC Boyutu: 1.70 GB APK Boyutu: 744 MB
0 RWAZONE başarımı içerir

Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.

maxfall

Başlarda sıkıcı lakin oyun sonradan açılıyor hikayesi cartı curtu gayet güzel beğendim tek sıkıntı yani grafikler bunuda 10 kişiden 2 si sıkıntı eder o kadar mühim değil oyuna puanım 6.9/10

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

strongdevil1009

oyun son zamanlarda being a dik ten sonra en beğendiğim 4. oyun olabilir tek sıkıntısı bir solukta bitirmiş olmam seri seri güncelleme gelirse şayet tadından yenmeyecek türde bir oyun ^^

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Evilpata

Oyundaki ütapik dünya iyi işlenmiş. Başlarda sıkıcı çünkü karakteri , ortamı öğreniyoruz . Oyunda en güzel kısım bütün dünyanun bizim etrafımızda dönmesidir . Evet sıkıldığınız yerler olabilir ama denemeye değer .

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.