×
Arabanı sür soğuk Aralıkta
Toplu satın alım yapabilmen için bir alışveriş sepeti yaptık.
Sepetin
Bildirimleri Kapat

The Hellcat Lounge

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

The Hellcat Lounge Oynayın

Oynaması Ücretsiz

The Hellcat Lounge Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/%20The%20Hellcat%20Lounge%20%28v0.10%29-212137.jpg

Hayatın birçok yolu vardır, kaybolmak kolaydır. Noah (Baş Karakter) şanslıydı ama çıktığı yoldan memnundu. Kendilerini yirmi üç yaşında bulabilen pek yoktur ama o bulduğundan emindi. Ancak hayatın akışına göre işler değişir ve birden kendini hiç görmediği bir yola itilmiş olarak bulur. Ancak bazen beklenmedik bir olay iyi bir şeye sebep olabilir. Artık gecelerini bara gidip arkadaşlarıyla bağ kurarak ve çaylak çetesini yerden kaldırmaya çalışarak geçiriyor. ve alkol, uyuşturucu, seks ve Rock and Roll ile dolu dünyayı keşfetmek. Şöhret ve servet bulacak mı? Yoksa karanlıkta mı kalacak? Gerçek aşkı deneyimlemek mi yoksa hedonist şehvetle kendinizi şımartmak mı? Ne olursa olsun, hepsini The Hellcat Lounge'un kapılarının arkasında bulabilirsiniz.​​​

Çıkış Tarihi: 25.10.2022
Son Güncelleme: 29.04.2024
PC Boyutu: 2.02 GB APK Boyutu: 500 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Dencnk2

Uzun zaman sonra bir yetişkin içerikli görsel romanda hikayeyi merak ediyorum. Aslında çok büyük bi hikayesi yok ama karakterler üzerinden hikayeyi iyi verebilmişler. Renderlar meh işte animasyonları blender üzerinden yapmışlar gibi duruyor o yüzden baya iyi hissettiriyorlar. Bu yüzden oyuna puanım 7/10.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

blackman1478

hikaye ve render gayet güzel oyun içine sürüklüyor fakat tam da yerinde bitti güncelleme gelmesi gerek. Haricinde oyun efsane olmuş. ekstra olarak hikayede kontrol sizde yani hikaye size bağlı

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kekwoxx

Hikayesi çok merak uyandırıcı ve grafikleri çok güzel. Ama bu sürümde oynarsanız, tadı damağınızda kalır. Çünkü çok kısa bir oyun, hikaye çok kısa olduğu için ve yapımcısı hantal olduğu olduğu için, 3-5 sürüm sonrasını beklerseniz bence daha fazla zevk alırsınız.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

Sparow15

Oyun baya iyi görüntü kalitesi filan efsane kesinlikle oynayın. güncelleme yapılması gereken bir oyun sitede oynadığım oyunlar için de ilk 3 e girer..

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

tunahan43

umarım türkçesini güncellersiniz 3.01 sürümü çıkmış baya hikaye eklenmiştir diye düşünüyorum çok güzeldi bence kesinlikle deneyin .underrated yapımlardan biri.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.