Treasure of Nadia

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Treasure of Nadia Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Treasure of Nadia Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Treasure%20of%20Nadia%20%28Final%20-%20v1.0117%29-108246.png

Treasure of Nadia, Lust Epidemic'in devamıdır. Treasure of Nadia'da, yakın zamanda vefat etmiş babasının yerine geçmeye ve ünlü bir hazine avcısı olmaya çalışan genç bir erkeği kontrol edersiniz. Bu yolculuk sırasında tam olarak 12 farklı kadın yol arkadaşıyla tanışacaksınız!

Oyunun mobil sürümünde envanteri/menüyü açabilmek için ekrana iki parmağınızla bir kere basın.


 

Çıkış Tarihi: 03.10.2023
Son Güncelleme: 05.12.2023
PC Boyutu: 7.64 GB APK Boyutu: 2.59 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Arukas

Oyunun hikayesi çok çok iyi oyunu oynadıkça hikayesi daha da merak uyandırıyor finali yaklaştığı zaman acaba ne olacak ne bitecek merakı sarıyor. Oyuna puanım 9/10

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

azaza

İndiremiyorum linklerde sıkıntı var mega da kota yetmiyor diyor Lütfen yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler hocam ne yapmalıyım saygılarımla selamlıyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

thearwen

Bu oyunu oynadıktan sonra bir daha başka oyun size zevk vermiyor arkadaşlar. çift karakter bugunda kalan arkadaşlar evden kendinize bitki almayın hikayeyi atlıyor oyun ve buga giriyorsunuz haberiniz olsun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Draukerian0

NLT nin oldukça kaliteli bir oyunudur. Nlt nin önceki oyunu lust epidemic in sonrasında geçmektedir. Sadece karakterlerle ilişkiye girdiğiniz oyunlardan sıkıldıysanız kesinlikle oynayın. İlişki kurmanın yanı sıra hikayenin ilerlemesi için görevler yaptığınız ve bunu yaparken hikayenin içine sürüklendiğiniz bir oyundur. Grafikleri, animasyonu ve sesleri de oldukça kalitelidir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Doboro

%14 takıldı kaldı ilerleyemiyorum. baştan başlıyorum aynı yerde takılmaya devam ediyor. bi türlü sorunu çözemedim. aynı sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.